بازرگانی بهار
خانه / کنسرو آذوقه / کنسرو بادمجان آذوقه / لیست قیمت کنسرو بادمجان آذوقه

لیست قیمت کنسرو بادمجان آذوقه

لیست قیمت کنسرو بادمجان آذوقه در شهرهای کشور بستگی  به ابعاد و نوع بسته بندی و کیفیت  قیمت ها متفاوت است کنسرو بادمجان آذوقه دارای تركیباتی شامل فیبر، منیزیم، مس، ویتامین های B۱، B۶، B۳ و فولاد است. شرکت تولیدی انواع کنسرو بادمجان آذوقه کار تولید انواع کنسرو بادمجان با فیبر بالا همچنین كاهنده كلسترول خون است و ویتامین B۳ این ماده غذایی رادیكال های آزاد را از بین می برد و ریسك بیماری قلبی وعروقی را كاهش می دهد . راه‌ حلی بسیارساده و مناسب برای افرادی است که زمان زیادی برای درست کردن غذا ندارند. شرکت  کنسرو آذوقه با تولید انواع کنسروهای لذیذ و خوشمزه سعی بر جلب رضایت مشتری دارد که این امر بسیار مهم می باشد .

جدول ارزش غذایی کنسرو بادمجان آذوقه  ، محصول در هر ۱۰۰ گرم

محتوا و ارزش غذایی کنسرو بادمجان آذوقه به شرح زیر است: 

انرژی ۳۵ کالری 

چربی ۰.۲ گرم

کلسترول ۰ میلی گرم

سدیم ۱ میلی گرم

پتاسیم ۱۲۳ میلی گرم

کربوهیدرات ۹ گرم

پروتئین ۰.۸ گرم

کلسیم ۰ درصد

ویتامین آ  ۰ درصد

ویتامین سی ۲ درصد

ویتامین ب-۶   ۵ درصد

ویتامین ب-۱۲  ۰ درصد

آهن ۱ درصد 

منیزیم ۲ درصد

لیست قیمت  روز کنسرو بادمجان آذوقه در بازارهای متعدد

لیست قیمت کنسرو بادمجان آذوقه در بازار های هر شهر یا استان با توجه به وزن ویا نوع بسته بندی فرق داشته وقیمت با توجه به آن تعیین می شود 

 

لیست قیمت کنسرو بادمجان آذوقه  در شرکت کنسرو بادمجان آذوقه ، تعیین و تولید این محصول تحت شرایط کنترل‌شده و طبق ضوابط استانداردهای داخلی و بین‌المللی انجام می‌گیرد و با رسپی اختصاصی آذوقه درعین حفظ خواص و کیفیت بادمجان، خوراک کامل بادمجان از ترکیب بادمجان، گوجه، پیاز و ادویه‌های متنوع تولید می‌شود. بادمجان باید تازه و کم تخم و جوان بوده و پوست براق داشته باشد . بادمجان حاوی ویتامین های گروه B ،A  و C است. همچنین بادمجان حاوی مقادیر قابل توجهی اسید کلروژنیک است که یک آنتی اکسیدان قوی برای از بین بردن رادیکال‌های آزاد است و سبب کاهش کلسترول بد خون می‌شود.

کانال تلگرام