بازرگانی بهار
خانه / دسته‌بندی نشده / قیمت عمده کنسرو بادمجان آذوقه ایرانی

قیمت عمده کنسرو بادمجان آذوقه ایرانی

کنسرو بادمجان آذوقه را می توان هم به صورت خام و هم به صورت سرخ کرده مصرف کرد وبه دو صورت این محصول بسیار خوش طعم وخوشمزه بوده و طبع بسیاری از افراد ومردم کشور سازگارمی  باشندبادمجان را به هر شکلی که طبخ کنید خوشمزه و لذیذ است این گیاه در تمام مناطق گرمسیری و نیمه گرمسیری رشد می کند.ارتفاع آن به ۴۰ تا ۱۵۰ سانتی متر نیز می رسد که به انواع مختلف کنسروهای بادمجان آذوقه که شامل  : کنسرو کشک  بادمجان آذوقه ، خورشت  کنسرو بادمجان آذوقه. ، کنسرو بادمجان آذوقه شکم پر کاربرد ارد

قیمت انواع کنسرو باد مجان آذوقه  ایرانی

از جمله محصولاتی می باشد که تمامی برند های آن در اندازه های مختلف و بزرگ و کوچک از تولیدی بالایی برخوردار بوده وبسیار پر فروش می باشند قیمت روز کنسروبادمجان آذوقه در بازارشکل های مختلفی دارد اگر بادمجان دوست دارید که هیچ ، اما اگر جزء افرادی هستید که بادمجان مصرف نمی کنید حتما این ماده غذایی مفید را در رژیم غذایی خود جای دهید و از خواص عالی و درمانی آن بهره ببرید ، چون باعث سلامتی بدن شما می شود.در لیست قیمت عمده کنسرو بادمجان  نرخ های متفاوت ارزان و گران مشاهده می شود. قیمت روز این محصول غذایی را می توان در هر ساعت از شبانه روز وتنها با مراجعه به سایت جویا شد.

 

قیمت عمده کنسرو بادمجان آذوقه ایران

تولید کنندگان و کارکنان بسیار با تجربه ای در تولید انواع کنسرو و تهیه کنسرو بادمجان آذوقه فعالیت می نمایند که نمایندگان  فروش آن ها را با قیمت مناسب به فروش می رسانند:

کنسرو خوراک بادمجان آذوقه ایرانی       مقدار۳۸۰ گرم –  قیمت ۸۱۰۰ تومان

کنسرو خوراک بادمجان آذوقه              مقدار۳۵۰ گرم – قیمت ۸۲۰۰ تومانکنسرو خوراک بادمجان آذوقه             مقدار ۳۶۵ گرم – قیمت ۱۱۶۰۰ تومان

شرایط نگهداری کنسرو عمده بادمجان آذوقه  ایرانی

کنسرو بادمجان آذوقه درجای خشک و خنک نگهداری شود. لطفاً برای حفظ کیفیت پس از باز کردن باقیمانده ی محتوی قوطی را در ظروف شیشه ای یا پلاستیکی ریخته و در یخچال نگهداری کنید. این محصول  کنسرو بادمجان آذوقه به عنوان یک خوراک و وعده غذایی کامل و یا مکملی جهت تولید انواع غذاهای ایرانی نظیر کوکو بادمجان، قلیه بادمجان، ته چین گوشت و بادمجان، مورد استفاده قرار میگیرد.کنسرو بادمجان آذوقه در درمان یبوست و بیماری های قلبی مفید است و درپایان میتوان گفت، اینكه کنسرو بادمجان آذوقه خواص متعددی دارد.

 

مطلب پیشنهادی

شرکت تن ماهی سیراف

تن ماهی سیراف یکی از با کیفیت ترین تن ماهی ها در کشور می باشد.این …

کانال تلگرام