بازرگانی بهار
خانه / کنسرو ماهی / فروش کنسرو ماهی در تهران

فروش کنسرو ماهی در تهران

کنسرو ماهی درتهران از طریق فروشگاهها و مراکز فروش و همچنین هایپر مارکتها توزیع می گردد. تهران شهر مرکزی ایران کانون فروش انواع شرکتها خصوصا شرکتهای تولیدی کنسرو ماهی قرار  گرفته است.انواع کنسرو های سیراف ،تحفه، تبرک و…. در مرکز کشور  عرضه می گردد.بازرگانی بهار کار فروش انواع کنسرو  درمرکز  کشور     را بر عهده دارد.

انواع کنسرو 

با توجه به نیاز کشور به انواع غذاها ،کنسرو آن برحسب منطقه تولید می شود تا برحسب کمبود اقلیم و یا شرایط منحصر بفرد ،در صورت نیاز استفاده شود.انواع کنسرو ماهی ،کنسرو لوبیا ،کنسرو گوشت نخود و زیتون و همچنین انواع مختلف با برندهای مختلف تولید می شود.با توجه به تجربه موفق ما در توزیعکنسرو ماهی سیراف ،لازم دیدیم با توجه به تقاضای بازار انواع دیگر کنسرو ماهی نیز توزیع می شود.

بهترین تن ماهی

با توجه به تولید انواع تن ماهی در ایران و توزیع آن در کلیه شهرها خصوصا در مرکز کشور ،لازم است نسبت به خرید تن ماهی با بهترین کیفیت اقدام شود .

اگر چه فروش کنسرو ماهی در تهران توسط برندهای زیادی صورت می گیرند ولی بایستی این نکته توجه لازم را داشت که مجموعه ای از نکات عمومی بهداشتی

وجود دارند که اگر تصمیم به خرید هر نوع کنسروی رادارید حتما توجه کنید ازجمله تاریخ تولید و انقضا ،درصد آبکشی محصول ،وضعیت قوطی (وضعیت ظاهری قوطی)

بعد از بررسی این نکات بایستی به خرید نوع برند اقدام کرد.برندهای دلپذیر ،یک ویک و برندهای با سابقه معمولا با توجه به اعتبار می توان اعتماد بیستری کرد.

کنسرو ماهی سیراف

ارسال به مرکز

با توجه به بررسی های صورت گرفته شده شرکت تن ماهی سیراف محصول خود را به طور منظم به مرکز ارسال می کند .تن ماهی سیراف با توجه به قدمت

بیست و چندی ساله خود همواره کیفیت را در سطخ بالایی نگه داشته است.فروش کنسرو ماهی در تهران از طریق برندهای  دیگری نظیر چابهار ،تن جنوب و ناخدا

نیز انجام می شود.

 

کانال تلگرام