بازرگانی بهار
خانه / کنسرو ماهی خارجی / فروش کنسرو ماهی خارجی هیلوا

فروش کنسرو ماهی خارجی هیلوا

کنسرو ماهی خارجی در بازار ایران مورد اقبال قابل توجهی قرار گرفته است.همانطور که می دانید قیمت کنسرو ماهی ایرانی در ماههای اخیر افزایش یافته استو به نوعی کنسرو ماهی ایرانی و خارجی با قیمت یکسانی در بازار عرضه می گردد.اگرچه بازار داخلی تن ماهی بسیار داغ می باشد درماه های اخیر به نوعی باکمبود تن ماهی مواجه بوده ایم.لذا  با توجه به درخواست مشتریان تن ماهی هیلوا یکی از درخواستی های مشتریان می باشد که دارای طعم و مزه ی خوبیمی باشد.

آنچه باید بدانید

اگرچه کنسرو ماهی غذایی است که درصد زیادی از مردم به عنوان فست فود مصرف می کنند ولی دقت های لازم جهت مصرف این غذای کنسرویرا داشته باشید.جوشاندن آن به مدت بیست دقیقه و همچنین وضعیت درب قوطی ،باد نکردن قوطی را جدی بگیرید.هر محصول بسته بندی با توجه تاریخ مصرفو انقضای آن را بررسی کرده و نکات بهداشتی آن را جدی بگیرید.همانطور که هنگام خرید ماهی بایستی وضعیت ماهی ،تازگی ماهی را بررسی کنید در اینجا نیزحتما و حتما این نکات را توجه نمایید.

 

ماهی آن چیست؟

در هنگام مصرف کنسرو ماهی ایرانی یا خارجی قبل از خرید آن بایستی حتما از نوع ماهی قوطی مطلع شوید. نوع ماهی معمولا بر روی قوطی درج شده استلذا جهت آگاهی شما انواع ماهی استفاده شده را در انواع کنسرو غالیا شامل هوور ،گیدر ،زرده ،کیلکا ساردین و…..می باشد.آنچه تقاضای مطلوب بازار می باشد ماهی هوور می باشد.

 

روش تهیه کنسرو ماهی خارجی

همانطور که می دانید جهت تهیه انواع کنسرو شما می توانید از طریق سایت های اینترنتی و فروشگاههای معتبر خریداری نمایید.سایت کنسرو سازی آماده استتن ماهی هیلوا که از بازار خارجی خریداری میکند دراختیار مشتریان عزیز قرار دهد.غلاوه یر تن ماهی حیلوا ،تن ماهی میلو و تن های خارجی دیگر برحسب تقاضایشما در اختیارتان قرار می گیرد.کافیست با شماره تماس ذکر شده در سایت کنسرو سازی از وضعیت موجودی و همچنین آخرین قیمت آگاه شوید.

 

کانال تلگرام