بازرگانی بهار
خانه / کنسرو آذوقه / رب گوجه آذوقه / فروش رب گوجه آذوقه ایرانی

فروش رب گوجه آذوقه ایرانی

رب گوجه آذوقه  در غذا بسیار خوشمزه وخوش طعم می باشد . نتایج تحقیقات دانشمندان نشان داده که رب  گوجه آذوقه و دیگر محصولات بدست آمده از گوجه فرنگی در مقایسه با گوجه فرنگی خام، تاثیر بیشتری از نظر قدرت آنتی اکسیدانی دارند.
پخته شدن گوجه فرنگی باعث از میان برداشته شدن دیواره سلول و بافت‌های آن شده و موجب رهایی بیشتر ماده لیکوپن می‌شود.

 

 

رب گوجه آذوقه در گذشته

از ابتدای قرن اخیر تاکنون کنسروسازی صنعتی همواره به عنوان یکی از مهمترین روشهای نگهداری , تبدیل و عرضه مواد غذایی در تمام دنیا مطرح بوده و به احتمال بسیارزیاد درآینده این موقعیت خود را حفظ خواهد نمود علیرغم این واقعیت و با توجه به اینکه در حال حاضر حدود یکصد و پنجاه کارخانه کنسروسازی در کشور مشغول تولید فرآورده های مختلف کنسرو و همچنین فروش رب گوجه آذوقه می باشند.وجود مواد افزودنی کشاورزی و صنعتی، از قبیل سموم دفع آفات نباتی و موادی که به عنوان اصلاح کننده یا نگهدارنده به محصول اضافه می گردند .

 

 

رب گوجه ذوقه جلوگیری میکند ازآفتاب‌سوختگی

از جمله دیگرخواص رب گوجه آذوقه خاصیت ضد آفتاب‌‌ بودن آن است. مصرف کردن رب گوجه آذوقه، می‌تواند شما را در مقابل اشعه ماوراء بنفش خورشید محافظت نماید. مقاله‌ای که در ماه می ۲۰۰۱ در مجله تغذیه منتشر شد، نشان داد که مصرف روزانه ۴۰ گرم رب گوجه فرنگی به همراه ۱۰ گرم روغن زیتون به مدت ۱۰ هفته، می‌تواند تا ۴۰ درصد آفتاب‌سوختگی را کاهش می‌دهد. همچنین  مطالعه دیگری که در سال ۲۰۱۱ در مجله پوست بریتانیا منتشر شد، نشان داد که مصرف روزانه ۵۰ گرم رب گوجه فرنگی به طی یک دوره ۱۲ هفته‌ای از تمام خسارت‌های ناشی از آفتاب سوختگی، محافظت می‌کند. محققان، لیکوپن موجود در رب گوجه‌فرنگی را عامل اصلی این تاثیر مثبت دانسته‌اند.

 

 

 

طبع رب گوجه آذوقه

برای افرادی که طب سنتی را دنبال می‌کنند، توجه به  می باشد .به طبع خوراکی‌های مختلف بسیار حائز اهمیت است. نکته مهمی که در اینجا باید به آن توجه شود، این است که اگرچه طبع رب گوجه آذوقه مانند گوجه فرنگی، سرد است اما، از نظر درجه سرد بودن بسیار متعادل‌تر از خود گوجه می‌باشد. دلیل متعادل شدن طبع رب گوجه فرنگی نسبت به ماده اولیه آن، استفاده از فرآیندهای پیش‌گرمایش است که به خصوص در فرآیند هات‌بریک بسیار چشمگیر خواهد بود.

روش های ارتباطی  ازطریق سایت :

www.konservsazi.ir

شماره های تماس :

۰۹۳۹۸۳۲۹۵۸۱

۰۹۱۲۵۴۹۳۲۸

 

 

مطلب پیشنهادی

فروش کنسرو ذرت شیرین

کنسرو ذرت شیرین  برای استخوان ها خواصی را دارد که  بتاکریپتوزانتین موجود درذرت، به کاهش …

کانال تلگرام