بازرگانی بهار
خانه / کنسرو آذوقه / صفحه شخصی محصولات غذایی آذوقه شیراز

صفحه شخصی محصولات غذایی آذوقه شیراز

محصولات غذایی آذوقه  وشرکت آذوقه شیراز با توجه  به تجربه سال ها پژوهش و فعالیت درتولید پوشش های حفاظتی و با اتکا به دانش و مهارت نیروهای  متخصص و کارآمد، بهره گیری از تجهیزات مدرن آزمایشگاهی، امکانات پیشرفته  تولید و کنترل کیفیت صحیح  محصولات خود، توان  برآوردن نیاز مشتریان را با ارایه محصولاتی با کیفیت مورد تایید استانداردهای روز دنیا دارا می باشد.دارای خط تولید کنسرو با استفاده از تکنولوژی و ماشین آلات روز دنیا در محیطی کاملا کنترل شده از لحاظ  مسایل بهداشتی و ایمنی مواد غذایی توسط متخصصین مجرب و کارآزموده تولید می گردد.

 

فروش عمده مواد غذایی زیر قیمت

همه فعالیت هاى مربوط به خرید کالاها یا خدمات (براى فروش مجدد یا به مصرف رساندن در شرکت) مى شود. کشاورزان و تولید کنندگان در این گروه قرار نمى گیرند ، زیرا کار یا وظیفه اصلى آن ها تولید محصولات غذایی آذوقه است ، واحد کنترل کیفیت این کارخانه با بهره گیری از تجهیزات پیشرفته آزمایشگاه و نیروهای متخصص و روش های تدوین شده استاندارد برمبنای سیستم تجزیه و تحلیل مخاطره و کنترل بحرانی(Haccp) کلیه مراحل تولید را تحت نظارت و مراقبت مستمر دارد. با افتخار وسربلندی به اطلاع میرساند که مجموعه  مدیریت و پرسنل  شرکت آذوقه شیرازدر جهت تحقق خواسته های مشتریان محترم و اهداف عالیه شرکت همواره با استفاده از بهترین تکنولوژی و مرغوبترین مواد اولیه  و متخصصین مجرب و رعایت استانداردهای ملی و بین المللی با پشتکار و علاقه وافر درجهت حفظ و ارتقا کیفیت محصولات تولیدی تلاش می نماید.

 

 

عمده فروشی و خرده فروشی

عمده فروشى ها که آنها را «توزیع کننده» هم مى‌نامند چندین تفاوت با خرده‌فروشى ها دارند. نخست، عمده ‌فروشى ها به ترویج، جو حاکم  بربازار و محل  تأسیس سازمان اهمیت نمى‌دهند ، زیرا مشتریان آنها شرکت‌ هاى دیگر (و نه مصرف کنندگان نهایى) هستند. دوم، حجم معادله عمد ه ‌فروش ها بسیار بیش ازحجم  معامله خرده‌ فروش ها است. در مقایسه با خرده‌ فروش ها ، آنها در حوزه‌هاى بسیار گسترده ‌تر محصولات غذایی آذوقه معامله مى‌کنند.

 

 

فناوری در خدمت فروشگاه‌ها ی محصولات غذایی آذوقه

بسیاری از تولید کنندگان محصولات غذایی  آذوقه  بصورت روزانه  به دنبال بازاریابی و فروش محصولات خود هستندبزرگترین کارخانه رب گوجه فرنگی آذوقه و انواع ترشیجات که  با بهره ‌گیری از فناوری ، فرآیند فروش عمده اینترنتی و توزیع و پ خش مویرگی را برای تولیدات شما بسیارساده کرده است.

روش های ارتباطی از طریق سایت :

www.konservsazi.ir

شماره های تماس :

۰۹۳۹۸۳۲۹۵۸۱

۰۹۱۲۰۵۴۹۳۲۸

 

 

مطلب پیشنهادی

فروش کنسرو ذرت شیرین

کنسرو ذرت شیرین  برای استخوان ها خواصی را دارد که  بتاکریپتوزانتین موجود درذرت، به کاهش …

کانال تلگرام