بازرگانی بهار
خانه / کنسرو لوبیا قارچ / خرید کنسرو لوبیا قارچ

خرید کنسرو لوبیا قارچ

کنسرو لوبیا قارچ حاوی ترکیبات لوبیا چیتی، قارچ، پیاز،رب گوجه فرنگی، روغن مایع، نشاسته، سرکه، نمک و آب است. این ماده غذایی فاقد کلسترول بوده وقند موجود درآن درمقایسه با انواع لوبیا کمتربوده است.لوبیا چیتی به علت داشتن پروتئین خیلی زیاد،منبع غذایی  بسیارمفیدی برای تامین پروتئین روزانه و پیشگیری از ابتلا به بیماری های  کلیوی و پوکی اسخوان به شمار می رود. خوردن لوبیا سینه و ریه را نرم می کند، کلسترول خون را پایین می آورد. ضد سرطان است و به دلیل داشتن مقدار زیادی الیاف روده ها را تمیز و پاک می کند. این غذا منبع مناسبی از ویتامین ث بوده و میزان کلسیم، آهن، سدیم وپتاسیم موجود دراین نوع لوبیا قابل توجه است. لوبیا چیتی به علت داشتن فیبربالا برای مدت طولانی شما را سیر نگه می دارد در نتیجه مصرف آن باعث لاغری می شود.

 

 

لیست قیمت کنسرو لوبیا قارچ در کشور

خوردن کنسرو لوبیا قارچ و حبوبات بسیارمفید و با ارزش است.محققان معتقدند افرادی که میخواهند جذب چربی های اشباع شده را کاهش دهند میتوانند حبوباتی مثل لوبیا،را جایگزین گوشت قرمز کنند. لیست خرید کنسرو لوبیاقارچ و خرید کنسرو لوبیادر مرکز خرید کنسرو لوبیا بصورت عمده وخورده فروشی:

به این شرح می باشد:

کنسرو لوبیا چیتی با قارچ۴۱۰گرمی:۹۰۰۰تومان

کنسرو لوبیا چیتی  با قارچ ۴۲۰گرمی:۷۰۰۰تومان

کنسرو لوبیا چیتی تند۴۲۰ گرمی:۸۰۰۰تومان

 

 

 

محتویات کنسرو لوبیا قارچ :

لوبیا چیتی، قارچ، رب گوجه فرنگی، روغن مایع، سرکه،  نمک و ادویه مخصوص، نوع قارچ: اسلایس شده از نوع  Agaricus-Bisporus لوبیا چیتی دارای مواد مغذی بسیار زیادی می باشد. این حبوبات غنی ازویتامین های مختلف، فیبر، آهن، مواد معدنی و پروتئین ها هستند. بنابراین خواص کنسرو لوبیا قارچ برای سلامت پوست، مو بسیارعالی هستند . این ماده غذایی فاقد کلسترول بوده و قند موجود درآن درمقایسه با انواع لوبیا کمتراست. لوبیا چیتی به دلیل داشتن پروتئین فراوان، منبع غذایی مفیدی برای تأمین پروتئین روزانه و پیشگیری از ابتلا به اختلالات کلیوی و پوکی استخوان به شمار می‌رود.

 

خرید وتوزیع کنسرو لوبیا با قارچ

با توجه به اینکه هزینه حمل‌ و‌نقل روزبه‌ روز درحال افزایش است اکنون یکی ازمهم‌ ترین نکات درزمینه تولید وتوزیع محصولات کنسروی و کنسرو لوبیا قارچ وبحث دسترسی آسان به مواد اولیه گوشتی یا غیر‌گوشتی و بازارهای هدف است، بنابراین لازم است سرمایه‌ گذاران قبل ازانتخاب منطقه احداث کارخانه به تنوع محصولات کشاورزی یا دامپروری و بازه زمانی برداشت آنها خوب توجه‌ کنند.

روش های ارتباطی از طریق سایت :

www.konservsazi.ir

شماره های تماس :

۰۹۳۹۸۳۲۹۵۸۱

۰۹۱۲۰۵۴۹۳۲۸

 

 

 

 

کانال تلگرام