بازرگانی بهار
خانه / کنسرو آذوقه / رب گوجه آذوقه / خرید رب گوجه آذوقه درجه یک

خرید رب گوجه آذوقه درجه یک

خرید رب گوجه آذوقه برای بازارها یی که شاخصهای فنی  را پیش بینی می شوند، این توانایی درتولید بازدهی بیش از بازده خرید و نگهداری با استفاده ازچهاراستراتژی معاملاتی متفاوت اثبات شده است. نتایج مطالعات حتی پس ازهزینه های معامله، تنظیمات خطر و سوء استفاده از داده ها انجام می شود. نتایج حاصل از بازارهایی که درآن تجزیه و تحلیل فنی سودمند است، متناقض با کارایی ضعیف بازار است، در حالی که بازارهایی که درآن تجزیه و تحلیل فنی موفقیت آمیز نیستند، حداقل ضعیف هستند.

 

 

جلوگیری از سرطان با مصرف رب گوجه آذوقه

به گفته یک کارشناس تغذیه، پژوهشگران طی بررسی‌های گوناگون دریافته ‌اند که لیکوپن موجود در گوجه فرنگی مخصوصا گوجه فرنگی پخته شده (رب) اثر محسوسی در جلوگیری از بروز سرطان پروستات دارد. خرید رب گوجه آذوقه که حاوی مقادیر فراوانی از رنگدانه‌ به نام لیکوپن است که این رنگدانه علاوه بر خواص آنتی اکسیدانی، رنگ قرمز گوجه فرنگی را موجب می‌شود.
اما غلظت و تراکم آن در گوجه فرنگی بسیار زیاد است.

 

رب گوجه فرنگی اسپتیک چیست؟

کارخانه تولید کننده رب گوجه آذوقه  بعضا این محصول را به شکل فله ای یا همان اسپتیک بسته بندی میکنند و برای کارخانه های بسته بندی ومراکزخرید رب گوجه آذوقه ارسال میکنند تا رب گوجه دربسته بندی های شیشه ای وقوطی تولید شود.
بسته بندی اسپتیک که این روزها برای رب مورد توجه است، نوعی بسته بندی است که باعث ماندگاری بیشتررب درفضای آزاد و خارج از سردخانه می شود. این بزرگ ترین مزیت بسته بندی اسپتیک می باشد. البته علاوه بررب گوجه می توان سایر موادغذایی فاسد شدنی را نیزبا این بسته بندی ارائه نمود. نمونه های فله را باید حتماً درسرد خانه قرارداد، ولی برای انواع اسپتیک نیازی به این موضوع نیست. ازطرفی صادراتی بودن رب گوجه های اسپتیک، موجب شده تا هر روز مشتریان خارجی بیشتری جذب کنیم.
رب گوجه فرنگی اسپتیک بریکس ۳۸-۳۶ با بشکه نو مناسب جهت صادرات و رب اسپتیک بریکس ۳۸-۳۶ با بشکه معمولی مناسب جهت مصرف کارخانجات داخلی به فروش می رسد. لازم به ذکر است رب اسپتیک با کیفیت بالا و ماندگاری زیاد می باشد و جهت تولید سس گوجه آذوقه وسایرمحصولات با کیفیت مناسب می باشد.

 

 

 

از دو طریق امکان خرید رب گوجه آذوقه در بازارهای کشور و مراکزاستان ها وشهرها  صورت میگیرد.

روش های ارتباطی مشتریان ،خریداران عمده وخورده  ، فروشگا ه ها ازطریق سایت :

www.konservsazi.ir

شماره های تماس :

۰۹۳۹۸۳۲۹۵۸۱

۰۹۱۲۵۴۹۳۲۸

 

مطلب پیشنهادی

فروش کنسرو ذرت شیرین

کنسرو ذرت شیرین  برای استخوان ها خواصی را دارد که  بتاکریپتوزانتین موجود درذرت، به کاهش …

کانال تلگرام