بازرگانی بهار
خانه / کنسرو آذوقه / بازار خرید و فروش کنسرو آذوقه

بازار خرید و فروش کنسرو آذوقه

خرید و فروش کنسرو آذوقه عمده ارزان از کارخانه با حاشیه سودعالی بسیارمناسب مستقیم از کارخانه تولید کننده برای پخش کنندگان وعمده فروشان سراسر کشورازانبارشیرازکه با کیفیت بسیارعالی ، فروشندگان سراسر کشورهمچنین تجار و شرکت های بازرگانی میتوانند برای سفارش  و خرید وفروش کنسرو آذوقه و برند مد نظرخودشان روی تولید کارخانه آذوقه  شیرازحساب کنند. با توجه به افزایش شدید قیمت ارزشرایط  بسیارمناسبی برای صادرات انواع مواد غذایی کنسروی فراهم شده است و هرکس که توانایی دارد میتواند ازاین بازار پرسود استفاده کند.

 

 

 

 قیمت کنسرو آذوقه به صورت عمده با تخفیف ویژه

کنسروآذوقه به عنوان یک محصول پر مصرف در بازار کشورمان به حساب می آید  و خرید و فروش کنسرو آذوقه در واحد های تولیدی زیادی درشهرهای مختلف ایران به خصوص شهرهای جنوبی مشغول به فعالیت هستند.در زمینه تولید فراورده های دریایی از جمله ماهی، میگو، خرچنگ و تن ماهی کشورمان دارای مزیت های رقابتی فراوانی میباشد.

از جمله این مزیتها میتوان به موارد زیر اشاره کرد که باعث رونق این کسب و کار شده است:

  • دسترسی ایران به اب های ازاد و اقیانوس
  • ارزان بودن نیروی کار
  • پایین بودن هزینه تولید با توجه به ارزان بودن انرژی
  • وجود راههای حمل و نقل متنوع دریایی، هوایی، زمینی و ریلی
  • داشتن خاک حاصل خیز و آب های زیرزمینی

 

خرید وفروش عمده کنسرو آذوقه

همه این موارد نشان دهنده این است خرید و فروش کنسرو آذوقه ، کشورمان  را میتواند به یکی از کشورهای سرآمد درزمینه تولید مواد غذایی ازجمله  کنسرویجات ، تن ماهی و محصولات غذایی  آذوقه  شیراز، دردنیا تبدیل شود.شرکت آذوقه شیراز با تولید انواع کنسرو، و محصولات  با روغن گیاهی و کیفیت و قیمت بسیارعالی و ارزان درخدمت خریداران و تاجران سراسر کشور میباشد. با افزایش شدیدی که قیمت،در ماه های اخیر داشته قدرت خرید بسیاری از افراد کاهش یافته و توانایی خرید را ندارند.

 

 

قیمت کنسرو  آذوقه به صورت عمده با تخفیف ویژه

شرکت آذوقه شیرازمدت زمانیستکه در بازارحضور دارد که  با خرید وفروش کنسرو آذوقه توانسته فروش بسیار بالایی را تجربه کند.اگر بخواهیم به مهترین دلایل موفقیت اش اشاره کنیم باید موارد زیر را نام ببریم:

  • قیمت مناسب برای مصرف کننده
  • کیفیت قابل قبول در برابر قیمت
  • دسترس پذیری مناسب
  • حاشیه سود بسیار مناسب برای فروشندگان
  • تبلیغات خوب

برای دریافت اطلاعات کامل درخصوص فروش عمده داخلی و صادراتی و جلسه حضوری با مدیران شرکت میتوانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

روش های ارتباطی ازطریق سایت :

www.konservsazi.ir

شماره های تماس :

۰۹۳۹۸۳۲۹۵۸۱

۰۹۱۲۰۵۴۹۳۲۸

 

مطلب پیشنهادی

فروش کنسرو ذرت شیرین

کنسرو ذرت شیرین  برای استخوان ها خواصی را دارد که  بتاکریپتوزانتین موجود درذرت، به کاهش …

کانال تلگرام