بازرگانی بهار
خانه / کنسرو ماهی / کنسرو ماهی سیراف / آخرین قیمت کنسرو ماهی سیراف

آخرین قیمت کنسرو ماهی سیراف

آخرین قیمت کنسرو ماهی سیراف با توجه به نوسانات بازار و قیمت مواد اولیه در حال تغییر می باشد. هرآنچه که در بازار مشاهد می کنیم
قیمت تون ماهی با توجه به افزایش قیمت ماهی و روغن و مواد اولیه آن (قوطی و…) در حال افزایش می باشد.

عوامل تاثیر گذار بر قیمت تون ماهی
همان طور که مستحضرید عوامل تاثیر گذار بر قیمت تون ماهی ،قوطی فلزی ،ماهی و روغن قابل استفاده در تون ماهی می باشد.بر حسب نوع روغن استفاده شده که می تواند روغن زیتون ویا روغن ذرت استفاده شود  بر قیمت کنسرو ماهی اثر گذار می باشد. آخرین قیمت کنسرو ماهی سیراف هم با توجه به اتفاقات ذکر شده دستخوش تغییر می باشد که در ادامه توضیح داده خواهد شد.

دلایل افزایش قیمت تون ماهی

با توجه به اینکه تون ماهی تا اواخر سال قبل به قیمت سابق معامله می شد ولی به طور ناگهانی قیمت ها دچار نوسان شد. در این رابطه وزیر صنعت معدن تجارت بیان کرد:نیاز سالیانه کشور به تن ماهی را ۲۰۰ هزار تن می باشد. صد هزار تن  از این میزان باید از خارج از کشور وارد شود اما به دلیل تحریم ها این امکان وجود ندارد علاوه بر آن عدم اقبال صیادان برای فروش ماهی به شرکتهای تولید کننده کنسرو ماهی به دلیل تفاوت قیمت خرید ماهی توسط این کارخانجات و بازار آزاد دیگر دلیل افزایش

قیمت کنسرو تن ماهی اعلام کرد.

تون ماهی بی کیفیت

با توجه به شرایط و نوسانات ایجاد شده همه هموطنان عزیز باید بدانند هیچگاه کیفیت را فدای کمیت نکنند.تون ماهی محصولی بسیار با اهمیت از نطر بهداشتی میباشد و همه باید بدانند گول قیمت پایین یک محصول را نخورند .به طور خلاصه از نکات گفته شده حتما قوطی تون ماهی بررسی شود تاهیچ گونه متورم شدن ویا ضربه مشاهده نشود . وآنچه مهم تر است تاریخ تولید و انقصای تون ماهی بسار با اهمیت است.کنسرو ماهی سیراف با توجه به سابقه تولید ۲۳ ساله خود همواره کیفیت را سر لوحه خود قرار داده است و تحت هیچ عواملی کیفیت را فدای کمیت نمی کند.هموطنان عزیز می توانند این محصول  را از مراکز عرضه کنسرو ماهی سیراف تهیه کنند.

قیمت فعلی تون ماهی

قیمت کنسرو تون ماهی با توجه به کیفیت، برند و نوع بسته بندی  مشحص می گردد.
پیش از این نرخ هر کنسرو ماهی تن معمولی بین ۶۵۰۰ تا ۷۲۰۰ تومان بود که اکنون به حدود ۱۲ تا ۱۳ هزار تومان افزایش یافته است.آخرین قیمت کنسرو  ماهی سیراف فارغ از اتفاقات بازار بر حسب نوع ماهی استفاده شده از ۷۵۰۰ تا ۹۵۰۰  می باشد.

 

 

مطلب پیشنهادی

بزرگترین تولیدی تن ماهی سیراف ایرانی

تولیدی تن ماهی سیراف با بیست و سه سال سابقه تولید کنسرو ماهی ،انواع کنسرو …

کانال تلگرام